Köszöntünk minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

Tantestület

2018/2019. tanév

Igazgató:

  • Bajkó Ildikó

Igazgatóhelyettesek:

  • Általános igazgatóhelyettes: Halmai Gábor
  • Alsó tagozat vezetője: Nyizsnyik Judit
  • Felső tagozat vezetője: Markovics Katalin
  • Művészetoktatás vezetője: Szavári Anita

Tantestület:

 

  • DÖK vezető: Kiss Péterné
  • DÖK segítő: Székelyné Moldvay Natália
  • Rendszergazda: Juhász Szabolcs
  • Könyvtáros tanár: Basa Beáta
  • Iskola énekkarának vezetője: Sipos Bulcsú Kadosáné
  • Alsó tagozat- és ebédügyelet vezető: Petrusz Erzsébet
  • Pályaválasztási felelős: 8-os osztályfőnökök
  • Fejlesztő pedagógus: Futó Judit
  • Iskolapszichológusok: Maléth Enikő


  • Kompetenciamérés vezetői:
  • matematika: Medve Sándorné
  • szövegértés: Bőléné Tóth Ágnes
  • idegen nyelv: Lökösházi Anett


  • Tankönyvfelelős: Birkás Mónika, Hodován Józsefné
  • Iskolai honlap készítése és karbantartása: Bajkó Ildikó
  • Iskola online újságja, az I-deák: Birkás Mónika és Siposné Szabó Katalin
  • Média szakkör: Palya Kristóf
  • Belső Önértékelési Csoport: Markovics Katalin, 10 munkaközösség vezető, Közalkalmazotti tanács vezetője és tagjai, Petrusz Erzsébet
  • Iskolai faliújság: Benkő Csilla, Tóth Tamás,Szottfried Zsófia, Báron Laura
  • Iskolai évkönyv: Bajkó Ildikó
  • Testnevelés munkacsoport: Juhász Zsuzsanna


  • ÖKOISKOLAI MUNKACSOPORT TAGJAI:
  • Bartus Klaudia Öko munkacsoport vezető
  • Bereginé Antal Csilla Természettudományi munkaközösség vezető
  • Mézes Mónika Osztályfőnöki munkaközösség
  • Medve Sándorné Matematikai munkaközösség
  • Győrffy Mónika DÖK vezető
  • Birkás Mónika Társadalomtudományi munkaközösség vezető
  • Idegen nyelvi munkaközösség
  • Szmereka Viktória Alsó tagozatos munkaközösség vezető
  • Hodován Józsefné Alsó tagozatos munkaközösség vezető
  • Dávid Katalin Alsó tagozatos munkaközösség
  • Siposné Szabó Katalin Alsó tagozatos munkaközösség
  • Sikes Bernadett Alsó tagozatos munkaközösség
  • Turányi Rita Pedagógus asszisztens
  • Plentner Anikó Linda Technikai dolgozó


  • Közalkalmazotti tanács vezetője: Győrffy Mónika
  • Közalkalmazotti tanács tagjai: Sós Béláné, Gecséné Szitha Márta, póttag: Stefánné Kelemen Judit


  • Iskolatitkárok: Talabos Zsuzsanna, Drenkovicsné Eck Erzsébet, Durán Éva, Gáspárné Gózon Kinga
  • Pedagógus asszisztensek: Baloghné Bódis Zsuzsanna Ildikó (adminisztáció),Turányi Rita (alsó tagozat), Gubacsi Ildikó (angol tanár, felső tagozat, gyermekvédelem)
  • Hangszer karbantartó: Szabolcsi Miklós
  • Technikai dolgozók

 

Szakmai munkaközösségek és vezetőik
Általános iskola:
1)      Alsó tagozatos munkaközösség, 1-2. évfolyam: Szmereka Viktória
2)      Alsó tagozatos munkaközösség, 3-4. évfolyam:Hodován Katalin
3)      Társadalomtudományi munkaközösség: Birkás Mónika
4)      Természettudományi munkaközösség: Bereginé Antal Csilla
5)      Matematika munkaközösség: Ress Tibor
6)      Osztályfőnöki munkaközösség: Juhász Zsuzsanna
7)      Idegen nyelvi munkaközösség: Lökösházi Anett
Művészeti iskola:
1)      Képző- és táncművészeti tanszak: Boldog Mónika
2)      Zongora és szolfézs tanszak: Boross Anett
3)      Fúvós, akkordikus, ütős, vonós tanszak: Stefánné Kelemen Judit


Általános iskola

Osztály Osztályfőnök Osztálytanító
1.a Szőkéné Cseri Melinda Tóth Dorottya Mária
1.b Varga Enikő Major Emma Viktória
1.c Bellán Erika Boda Bianka
1.d Sós Béláné Kosik Petra
2.a Hodován Józsefné Kalóczkai Edit
2.b Vojtkó Katalin Annamária Veress Gertrud Ildikó
2.c Dávid Katalin Siposné Szabó Katalin
2.d Klimász Jánosné Bozsonyik Rita
3.a Pintér Zsófia Anna Fülöp Katalin
3.b Laczkó Viktória Erzsébet Kéryné Makay Zsuzsanna Róza
3.c Sikes Bernadett Dánielné Smigróczki Julianna
3.d Gulyás Orsolya Szmereka Viktória
4.a Koplányi Antónia Gábor Dóra Eszter
4.b Petrusz Erzsébet Ágnes Belovai Ildikó
4.c Bertáné Péter Petra Hevérné Csordás Melinda
4.d Bánfi Zsuzsanna Kárainé Ferencz Judit
Osztály Osztályfőnök Osztályfőnök helyettese
5.a Böszörményi Attila Pál Palya Kristóf
5.b Birkás Mónika Somay Lilla
5.c Medve Sándorné Fodor Tamás Zoltán
5.d Benkő Csilla Judit Kiss Orsolya
6.a Juhász Zsuzsanna Vizi András József
6.b Matyus Zsoltné Tóth Zsuzsanna
6.c Szíjjártó-Kozák Judit Kádas-Kőkuti Gabriella
6.d Némethné Máté Gabriella Bőléné Tóth Ágnes
7.a Galgóczi Gyöngyvér Lökösházi Anett Edit
7.b Niedermüller Julianna Gulyás Beatrix
7.c Győrffy Mónika Ildikó Ress Tibor
7.d Sipos Bulcsu Kadosáné Gubacsi Ildikó
8.a Székelyné Moldvay Natália Katalin Basa Beáta
8.b Kiss Péterné Bahor Zsolt
8.c Bereginé Antal Csilla Somoghy Attila
8.d Bartus Klaudia Erzsébet Mézes Mónika Judit

 

Tanulószoba

Tanulószoba 1. csoport Böszörményi Attila Pál
Tanulószoba 2. csoport Farkas Ilona, Palya Kristóf

 

Felső tagozat: tanári névsor

Név
Bahor Zsolt
Bajkó Ildikó
Bartus Klaudia
Basa Beáta
Benkő Csilla Judit
Bereginé Antal Csilla
Birkás Mónika
Bőléné Tóth Ágnes
Böszörményi Attila Pál
Ress Tibor
Farkas Ilona
Fodor Tamás
Galgóczi Gyöngyvér
Gulyás Beatrix
Győrffy Mónika
Juhász Zsuzsanna
Kádas-Kőkuti Gabriella
Kiss Péterné
Kiss Orsolya
Ligetiné Szabó Klára
Lökösházi Anett Edit
Markovics Katalin
Matyus Zsoltné
Medve Sándorné
Mézes Mónika
Némethné Máté Gabriella
Niedermüller Julianna
Somay Lilla
Somoghy Attila
Szijjártó-Kozák Judit
Sipos Bulcsu Kadosáné
Székelyné Moldvay Natália Katalin
Vizi András

 

Technikai dolgozók

1. Árokszállási Lajos
2. Plentner Anikó Linda
3. Csanádi Tamás
4. Kovács Tiborné
5. Fodor Magdolna
6. Skultéti Karolina
7. Szimler István
8. Ignác Csilla
9. Ozsváth Ida
10. Sipos Györgyné
11. Csech Diána
12. Zsurka László