Köszöntünk minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

Tantestület

2017/2018. tanév

Igazgató:

  • Bajkó Ildikó

Igazgatóhelyettesek:

  • Általános igazgatóhelyettes: Halmai Gábor
  • Alsó tagozat vezetője: Nyizsnyik Judit
  • Felső tagozat vezetője: Markovics Katalin
  • Művészetoktatás vezetője: Szavári Anita

Tantestület:

 

  • DÖK vezető: Farkas Ilona
  • Rendszergazda: Juhász Szabolcs
  • Könyvtáros tanár: Basa Beáta
  • Iskola énekkarának vezetője: Sipos Bulcsú Kadosáné
  • Alsó tagozat- és ebédügyelet vezető: Petrusz Erzsébet
  • Pályaválasztási felelős: Birkás Mónika és a 8-os osztályfőnökök
  • Fejlesztő pedagógus: Futó Judit
  • Iskolapszichológusok: Káró Diána


  • Kompetenciamérés vezetői:
  • matematika: Medve Sándorné
  • szövegértés: Bőléné Tóth Ágnes
  • idegen nyelv: Lökösházi Anett


  • Tankönyvfelelős: Birkás Mónika, Hodován Józsefné
  • Iskolai honlap készítése és karbantartása: Bajkó Ildikó
  • Iskola online újságja, az I-deák: Birkás Mónika és Siposné Szabó Katalin
  • Belső Önértékelési Csoport: Markovics Katalin, 10 munkaközösség vezető, Közalkalmazotti tanács vezetője és tagjai, Petrusz Erzsébet
  • Iskolai faliújság: Benkő Csilla, Tóth Tamás, Varasdy Iván, Báron Laura
  • Iskolai évkönyv: Bajkó Ildikó
  • Testnevelés munkacsoport: Dankóné Juhász Zsuzsanna


  • ÖKOISKOLAI MUNKACSOPORT TAGJAI:
  • Bartus Klaudia Öko munkacsoport vezető
  • Bereginé Antal Csilla Természettudományi munkaközösség vezető
  • Mézes Mónika Osztályfőnöki munkaközösség
  • Medve Sándorné Matematikai munkaközösség
  • Győrffy Mónika DÖK vezető
  • Birkás Mónika Társadalomtudományi munkaközösség vezető
  • Idegen nyelvi munkaközösség
  • Szmereka Viktória Alsó tagozatos munkaközösség vezető
  • Hodován Józsefné Alsó tagozatos munkaközösség vezető
  • Dávid Katalin Alsó tagozatos munkaközösség
  • Siposné Szabó Katalin Alsó tagozatos munkaközösség
  • Sikes Bernadett Alsó tagozatos munkaközösség
  • Turányi Rita Pedagógus asszisztens
  • Kovács Csilla Technikai dolgozó


  • Közalkalmazotti tanács vezetője: Győrffy Mónika
  • Közalkalmazotti tanács tagjai: Sós Béláné és Stefánné Kelemen Judit


  • Iskolatitkár: Talabos Zsuzsanna, Gáspárné Gózon Kinga
  • Pedagógus asszisztensek: Baloghné Bódis Zsuzsanna Ildikó (adminisztáció),Turányi Rita (alsó tagozat), Gubacsi Ildikó (angol tanár, felső tagozat, gyermekvédelem)
  • Hangszer karbantartó: Miklósi Szabolcs
  • Technikai dolgozók

 

Szakmai munkaközösségek és vezetőik
Általános iskola:
1)      Alsó tagozatos munkaközösség, 1-2. évfolyam: Szmereka Viktória
2)      Alsó tagozatos munkaközösség, 3-4. évfolyam:Hodován Katalin
3)      Társadalomtudományi munkaközösség: Birkás Mónika
4)      Természettudományi munkaközösség: Bereginé Antal Csilla
5)      Matematika munkaközösség: dr. Vastaghné Csabai Katalin
6)      Osztályfőnöki munkaközösség: Juhász Zsuzsanna
7)      Idegen nyelvi munkaközösség: Lökösházi Anett
Művészeti iskola:
1)      Képző- és táncművészeti tanszak: Boldog Mónika
2)      Zongora és szolfézs tanszak: Boross Anett
3)      Fúvós, akkordikus, ütős, vonós tanszak: Stefánné Kelemen Judit


Általános iskola

Osztály Osztályfőnök Osztálytanító
1.a Hodován Józsefné Kalóczkai Edit
1.b Veress Gertrud Vojtkó Katalin
1.c Siposné Szabó Katalin Dávid Katalin
1.d Klimász Jánosné Bozsonyik Rita
2.a Fülöp Katalin Pintér Zsófia
2.b Kéryné Makay Zsuzsanna Laczkó Viktória
2.c Sikes Bernadett Magda Bálint
2.d Szmereka Viktória Gulyás Orsolya
3.a Gábor Dóra Eszter Koplányi Antónia
3.b Belovai Ildikó Petrusz Erzsébet
3.c Horváth Imréné Hevérné Csordás Melinda
3.d Kárainé Ferencz Judit Bánfi Zsuzsanna
4.a Dánielné Smigróczki Julianna Boda Bianka
4.b Bellán Erika Sós Béláné
4.c Szabó Julianna Varsányi Teréz Viktória
4.d Szőkéné Cseri Melinda Mezeiné Rákos Márta
Osztály Osztályfőnök Pótosztályfőnök
5.a Juhász Zsuzsanna Vizi András, Schlarb Attila
5.b Matyus Zsoltné
5.c Szíjjártó-Kozák Judit Kádas-Kőkuti Gabriella
5.d Némethné Máté Gabriella Bőléné Tóth Ágnes
6.a Galgóczi Gyöngyvér Lökösházi Anett
6.b Niedermüller Julianna Lángné Szemcsák Nóra
6.c Győrffy Mónika Farkas Ilona
6.d Sipos Bulcsu Kadosáné Somay Lilla
7.a Székelyné Moldvay Natália Katalin Benkő Csilla
7.b Kiss Péterné Bahor Zsolt
7.c Bereginé Antal Csilla Dankó László
7.d Bartus Klaudia Sipos Ferencné
8.a Medve Sándorné Fodor Tamás
8.b Mézes Mónika Basa Beáta
8.c Szabó Gábor Böszörményi Attila
8.d Birkás Mónika dr. Vastaghné Csabai Katalin

 

Tanulószoba

Tanulószoba 1. csoport Böszörményi Attila Pál
Tanulószoba 2. csoport Farkas Ilona, Dr. Vastaghné Csabai Katalin

 

Felső tagozat: tanári névsor

Név
Bahor Zsolt
Bajkó Ildikó
Bartus Klaudia
Basa Beáta
Benkő Csilla Judit
Bereginé Antal Csilla
Birkás Mónika
Bőléné Tóth Ágnes
Böszörményi Attila Pál
Dankó László
Dr. Vastaghné Csabai Katalin
Farkas Ilona
Galgóczi Gyöngyvér
Győrffy Mónika
Juhász Zsuzsanna
Kádas-Kőkuti Gabriella
Kiss Péterné
Lángné Szemcsák Nóra
Lökösházi Anett Edit
Markovics Katalin
Matyus Zsoltné
Medve Sándorné
Mézes Mónika
Némethné Máté Gabriella
Niedermüller Julianna
Somay Lilla
Szijjártó-Kozák Judit
Sipos Bulcsu Kadosáné
Sipos Ferencné
Szabó Gábor
Szabó Tamás
Székelyné Moldvay Natália Katalin
Schlarb Attila
Vizi András

 

Technikai dolgozók

1. Árokszállási Lajos
2. Borsy István Attiláné
3. Csanádi Tamás
4. Drajkó Csaba
5. Fodor Magdolna
6. Gállné Kökény Erzsébet
7. Kiss Róbert
8. Kovács Gézáné Horváth Csilla
9. Lakatos Alexandra Tünde
10. Ozsváth Ida
11. Sipos Györgyné
12. Csech Diána
13. Zsurka László